Titles you rated
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
The New Prince of Tennis OVARated ★ 4.0- Salyers SpecialRated ★ 4.0
Hunter X Hunter OVARated ★ 4.0
Digimon FrontierRated ★ 3.5
테니스의 왕자 OVA : 전국대회편Rated ★ 4.0
Digimon TamersRated ★ 4.0
Blue ExorcistRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 3.5
SlayersRated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0