Movies
Ratings
336
Cloud AtlasRated ★ 5.0
Flying ColorsRated ★ 3.5- FuneralRated ★ 4.0
The Skin I Live InRated ★ 3.5
DrumlineRated ★ 5.0- Love at the CrossroadsRated ★ 5.0
Don't Cry, MommyRated ★ 5.0
Closer to HeavenRated ★ 5.0
Planet of the ApesRated ★ 4.5
Coyote UglyRated ★ 4.5
InsidiousRated ★ 5.0
The Mask of ZorroRated ★ 5.0
SecretRated ★ 3.5
[REC]Rated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 3.0
Batman ReturnsRated ★ 5.0- Scary HouseRated ★ 3.0
FlubberRated ★ 4.5
HeroRated ★ 3.5
Kung Fu Cult MasterRated ★ 4.0