Titles you rated
ChefRated ★ 4.5
LaggiesRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Match PointRated ★ 3.0
BelleRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.5
LucyRated ★ 4.0
Dirty DancingRated ★ 4.5
Bring It OnRated ★ 3.0
Center StageRated ★ 4.5
Dirty Dancing: Havana NightsRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.5