Series
Ratings
144
BootsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
The Lincoln Lawyer Season 3Rated ★ 3.5
The Lincoln Lawyer Season 2Rated ★ 3.0
The Lincoln Lawyer Season 1Rated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.5
The GentlemenRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 2.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
Defending JacobRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.0
MovingRated ★ 2.5
Hijack Season 1Rated ★ 3.0
BloodhoundsRated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5