Titles you rated
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 4.0
Badland HuntersRated ★ 3.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 1.5- Love ResetRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 4.0
Don't Buy the SellerRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0