Titles you rated
PandoraRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 5.0
FluRated ★ 4.5
Horror StoriesRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 4.5
The TowerRated ★ 4.5
Wonderful NightmareRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 4.5
SocialphobiaRated ★ 4.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.5
LoganRated ★ 5.0
The Con ArtistsRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 5.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 5.0
Lights OutRated ★ 4.5
My Annoying BrotherRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0