Movies
Ratings
652
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.0
Chico & RitaRated ★ 3.0
Under the SkinRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 4.5
The King of JokguRated ★ 2.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
CarolRated ★ 3.5
The Look of SilenceRated ★ 5.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.0
BluebeardRated ★ 1.5
HerRated ★ 4.5
You Call It PassionRated ★ 2.5
Worst WomanRated ★ 3.0
RoomRated ★ 3.5
Born to Be BlueRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 4.0