Titles you rated
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5