Movies
Ratings
40
Margin CallRated ★ 4.5
Mood IndigoRated ★ 3.0
A Christmas in New YorkRated ★ 2.0
The Florida ProjectRated ★ 0.5
We Bought a ZooRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 2.0
TangledRated ★ 2.5
Before SunriseRated ★ 3.5
Kamome DinerRated ★ 2.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 2.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 2.0