Movies
Ratings
187
The Danish GirlRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The PiperRated ★ 1.5
MaleficentRated ★ 3.5
The TreacherousRated ★ 2.0
Me Before YouRated ★ 2.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 3.0
PKRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 4.5
Meet the In-LawsRated ★ 2.0
White ChicksRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0