Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 2.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
San AndreasRated ★ 3.0
The WhistleblowerRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 2.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0- BlackRated ★ 3.5
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0