Titles you rated
PredatorsRated ★ 4.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 1.0
ElysiumRated ★ 3.5
The CoreRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.0
May 18Rated ★ 3.5
FrozenRated ★ 0.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
TroubleshooterRated ★ 3.5
CarsRated ★ 2.0
Suspect XRated ★ 2.0
Goal! The Dream BeginsRated ★ 5.0
John CarterRated ★ 4.0