Movies
Ratings
532
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
We Bought a ZooRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 2.5
Wonder WomanRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 2.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 2.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 2.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.5
Eat Pray LoveRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 2.5