Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.5
Salut d’AmourRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 3.0
The DealRated ★ 2.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
Project AlmanacRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 3.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 3.0
FriendRated ★ 2.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.0