Movies
Ratings
380
The City of ViolenceRated ★ 4.0
TremorsRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Love On-AirRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
I Give My First Love to YouRated ★ 4.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.5
The SuspectRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
pace makerRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.5
Another Public EnemyRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5