Series
Ratings
58
49 DaysRated ★ 5.0- Nine Tailed FoxRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.5
The Vineyard ManRated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.5
Sharp1Rated ★ 2.5
All InRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 2.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0