Movies
Ratings
54
Cool RunningsRated ★ 1.0
The Way HomeRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The MythRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Green LanternRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.0