Movies
Ratings
241
The Fifth ElementRated ★ 2.5
Live Free or Die HardRated ★ 2.5
Another Public EnemyRated ★ 2.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 3.5
King KongRated ★ 4.0