Titles you rated
MulanRated ★ 4.5
Ninja AssassinRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 1.0
TroyRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 3.5
SaltRated ★ 4.5- D-WarRated ★ 0.5
A MuseRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
FailanRated ★ 4.5
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0