Titles you rated
GladiatorRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Shallow HalRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Runway CopRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0