Titles you rated
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 3.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 1.5
DAEMUGARated ★ 1.5
Weathering With YouRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 4.0
HuntRated ★ 2.0
Emergency DeclarationRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.0
Hitman: Agent JunRated ★ 2.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 5.0
MaggieRated ★ 2.5
Red Shoes And The Seven DwarfsRated ★ 3.0
Perhaps LoveRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 2.5