Titles you rated
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 2.5
A Moment to RememberRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 4.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Thread of LiesRated ★ 3.0
Tabloid TruthRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0