Movies
Ratings
206
Aachi and SsipakRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 2.5
MossRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.5
HauntersRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 2.5
Battlefield HeroesRated ★ 3.5
Project ARated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0