Series
Ratings
33- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
High SocietyRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
You Are All SurroundedRated ★ 2.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
HealerRated ★ 3.0
Twinkle TwinkleRated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 2.5
RememberRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.0