Movies
Ratings
385
The TruthRated ★ 3.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.0
The House of UsRated ★ 3.5
RomaRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.5
IncoherenceRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.5
The Third MurderRated ★ 3.0
YongsoonRated ★ 2.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 2.5