Series
Ratings
57
House of CardsRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0- TV's The Art of WarRated ★ 3.5
FireworksRated ★ 4.0- General HospitalRated ★ 4.0
- CinderellaRated ★ 4.0
Goodbye SoloRated ★ 4.0- Sons and DaughtersRated ★ 4.0
SeoulmoonRated ★ 4.0
Trap of YouthRated ★ 4.0
My Husband's WomanRated ★ 3.5
Country DiariesRated ★ 3.5
Goddess of MarriageRated ★ 3.0- The Final MatchRated ★ 3.5
- One of A PairRated ★ 3.0
MidasRated ★ 3.0- You and IRated ★ 3.5
SandglassRated ★ 4.0