Movies
Ratings
721
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
Northern Limit LineRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.0
Free Willy 3: The RescueRated ★ 3.5
Free Willy 2 - The Adventure HomeRated ★ 3.5
Master and Commander: The Far Side of the WorldRated ★ 3.0
In the Heart of the SeaRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0