Movies
Ratings
174
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 4.5
The HousemaidRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 3.0
Midnight FMRated ★ 1.5
Forever the MomentRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.5