Movies
Ratings
261
Midnight in ParisRated ★ 2.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 0.5
SullyRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Legend of TarzanRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 2.0
FamilyhoodRated ★ 2.0
Sing StreetRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
The Danish GirlRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.5
The Hot ChickRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 4.0
My Rainy DaysRated ★ 2.0