Titles you rated
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
Apocalypse NowRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Billy Elliot: The MusicalRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 2.5
Happy Death DayRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 3.5
Shaun of the DeadRated ★ 3.5
One-LineRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 4.0