Movies
Ratings
286
Rush HourRated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 3.5
Kick the MoonRated ★ 3.0
QuickRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.0
The DuchessRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.5
17 AgainRated ★ 5.0
The Nanny DiariesRated ★ 5.0
Wild ChildRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0
My BrotherRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0