Titles you rated
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
SupersonicRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 4.0
The Beatles: Eight Days a Week - The Touring YearsRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
Modern TimesRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Art Museum by the ZooRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.5
Penny PinchersRated ★ 4.0
The PostmanRated ★ 3.5- Love For SaleRated ★ 5.0