Titles you rated
Spring DayRated ★ 1.5
All InRated ★ 2.5
My GirlRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 2.5
Miss MermaidRated ★ 1.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0- SkinsRated ★ 2.5
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 1.5- SkinsRated ★ 3.5
Twenty AgainRated ★ 2.5
SnowmanRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Doctor WhoRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
Ugly AlertRated ★ 1.0