Titles you rated
Ohlala CoupleRated ★ 3.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.5
First Wives' ClubRated ★ 3.5- DamoRated ★ 4.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Painter of the WindRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0