Titles you rated
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 2.0
New WorldRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
RatatouilleRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0