Movies
Ratings
60
August RushRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.5
MementoRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0