Movies
Ratings
400
CrankRated ★ 3.5
The TuxedoRated ★ 3.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 1.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 2.5
Before SunsetRated ★ 2.0
VeteranRated ★ 2.5
LucyRated ★ 1.5
National TreasureRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 2.0
Untold ScandalRated ★ 2.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 2.5
Miracle on 1st StreetRated ★ 2.0
Save the Green Planet!Rated ★ 0.5
Shallow HalRated ★ 3.0
DittoRated ★ 3.5