Movies
Ratings
563
Going by the BookRated ★ 4.0
Battlefield HeroesRated ★ 3.5
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 4.0
Crush and BlushRated ★ 3.0
Last PresentRated ★ 4.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 4.0
Wild CardRated ★ 4.0
xXxRated ★ 3.0
Drunken Master IIRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 4.0
The IllusionistRated ★ 4.5
New Police StoryRated ★ 3.5
PainedRated ★ 3.5
Twelve MonkeysRated ★ 3.5
Children...Rated ★ 3.5
Goodbye MomRated ★ 4.0
Small Town RivalsRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 2.5
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.0