Movies
Ratings
725
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 5.0
Little Black DressRated ★ 3.0
Portrait of a BeautyRated ★ 3.5
MotherRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.0
Romeo + JulietRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 4.0
TroyRated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
A Perfect GetawayRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
OrphanRated ★ 3.5
Vantage PointRated ★ 4.5
Corpse BrideRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Captain PhillipsRated ★ 4.5