Movies
Ratings
191
The AvengersRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 3.5
21Rated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.5