Titles you rated
Personal ShopperRated ★ 3.5
After My DeathRated ★ 3.0
SisterRated ★ 3.0
Born to Be BlueRated ★ 4.0
RudderlessRated ★ 4.0
The Brand New TestamentRated ★ 4.0- Get Rich FreeRated ★ 0.5
A Girl at My DoorRated ★ 3.5- BlackRated ★ 2.0
HerRated ★ 4.0- Tokyo OasisRated ★ 2.5
Steel flowerRated ★ 3.0
Wild FlowersRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
The PostmanRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
Beastie BoysRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.5