Movies
Ratings
283
Hunter KillerRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
MoonlightRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
The StingRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 2.0
If OnlyRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0