Titles you rated
WhiplashRated ★ 5.0
The SmurfsRated ★ 2.0
The Con ArtistsRated ★ 4.5
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.5
The TreacherousRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.5
The PhoneRated ★ 4.0
Fatal IntuitionRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.5