Movies
Ratings
88
My Love, My BrideRated ★ 3.5
A Letter to MomoRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Last BlossomRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.5
High School Musical 2Rated ★ 4.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 5.0
Good Morning PresidentRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
One DayRated ★ 5.0
Chicken RunRated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.5- Romeo and JulietRated ★ 5.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 5.0
17 AgainRated ★ 4.0