Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 5.0
My Shy BossRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Cheer Up!Rated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
MannyRated ★ 3.5- The Tale of Janghwa and HongryeonRated ★ 3.0
Lovers of HaeundaeRated ★ 2.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Mischievous KissRated ★ 0.5- Real SchoolRated ★ 2.5
- Their Perfect DayRated ★ 2.5