Titles you rated
Jurassic World RebirthRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.5
1917Rated ★ 3.0
HereticRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
RevolverRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
Long Day's Journey Into NightRated ★ 2.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Personal ShopperRated ★ 2.0
Love Lies BleedingRated ★ 3.5
One Million Yen GirlRated ★ 3.0
After YangRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 3.0
Hell or High WaterRated ★ 4.0
RedsRated ★ 4.0
The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 3.5