Series
Ratings
25
BarakamonRated ★ 5.0
GhostRated ★ 4.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Chicago TypewriterRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0