Titles you rated
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Yoo Byung Jae: Too Much InformationRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Marvel's The DefendersRated ★ 4.5
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 3.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0