Movies
Ratings
77
HarmonyRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
As Good As It GetsRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 2.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0