Movies
Ratings
50
Closer to HeavenRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 5.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
Pretty WomanRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 5.0
As OneRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 4.5
Man on the EdgeRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0